IMPREZY FIRMOWE W GÓRACH - agencje i biura turystyczne

strona główna > firmy > organizatorzy imprez

W Zakopanem działa kilka firm od wielu lat specjalizujących się w organizacji imprez integracyjnych, pobytów dla firm, wycieczek szkolnych i zakładowych, konferencji, szkoleń itp. Skorzystanie z usług jednej z nich pozwoli Wam zaoszczędzić cenny czas. Z mojego doświadczenia wynika, że decydując się na zlecenie organizacji pobytu firmowego agencji warto zostawić w jej rękach wszystkie świadczenia i poprosić o przygotowanie kompleksowego programu pobytu.

Firmy organizujące pobyty i atrakcje dla grup w Zakopanem i okolicy:

góralskie śpasy

TATRA Przygoda

  • Zakopane, ul. Na Gubałówkę 2a, tel.: +48 18 20 152 59 / e-mail
  • Jesteśmy jedną z największych firm eventowych w Zakopanem, od 14 lat organizujemy atrakcje dla grup i imprezy integracyjne w Zakopanem. Przez lata zbudowaliśmy własną bazę sprzętową oraz atrakcyjne lokalizacje na eventy w Zakopanem. Kompleksowo organizujemy wyjazdy zakładowe, imprezy integracyjne, szkolenia, wyjazdy firmowe, ale także zajęcia imprezy teambuilding, ogniska, kuligi, gry terenowe i catering. Z sukcesem pracowaliśmy dla setek firm, instytucji i organizacji z kraju i ze świata. Mamy bardzo duże doświadczenie na lokalnym rynku, wiele autorskich programów na super pobyt w Zakopanem pod Tatrami.
  • www.tatraprzygoda.pl >>>
Zakopane Strama

STRAMA Sport i Turystyka

  • Zakopane ul. Balzera 30 ; tel.: +48 18 20 116 46; + 48 604 801 800 / e-mail
  • Nasza firma specjalizuje się w obsłudze grup zorganizowanych. Polecamy wycieczki jedno i dwudniowe, zawody narciarskie i snowboardowe oraz wszelkiego rodzaju atrakcje zimowe między innymi wycieczki na rakietach śnieżnych, pomiary prędkości, wyścigi, kuligi, skutery, psie zaprzęgi, wieczory i imprezy regionalne oraz inne zamówienia na życzenie Klienta.
  • www.strama-szkola.pl >>>